Evsel Ürünler

Ekosu manyetik kireç önleyici aparatlar evsel kullanıma yönelik olarak konutların ana su girişlerinde veya su ile çalışan cihazların su girişlerinde kullanılan tiplerde üretilmektedir. Kireç önleyici kimyasal sarfiyatını tamamen ortadan kaldıran aparatlarımız, tesisat ve makinelerinizi korur, kireç tabakası nedeniyle yaşanan ısı kaybını ortadan kaldırarak makinelerinizde elektrik, ısınma sisteminizde yakıt tasarrufu sağlar.

Devamını Oku…

Endüstriyel Ürünler

Su ile temas halinde çalışan veya su ile soğutulan tüm ekipmanlar için, her çap ve debiye uygun aparatlar üretmekteyiz. Aparatlarımızın endüstriyel tesislerde kullanımı, tesisat ve makinelerin kireçten korunması, ısı transferinde yaşanan ısı kayıplarının ve soğutma zorluklarının ortadan kaldırılması, temizlik amaçlı kullanılan kimyasallardan tasarruf sağlanması açısından son derece önemlidir. Ekosu ile proseslerin sorunsuz devamlılığı sağlanmaktadır.

Devamını Oku....

Referanslarımız

Onlarca endüstriyel ve binlerce evsel uygulamayla alanında en yaygın ürün olan EKOSU manyetik kireç önleyici aparatlar Koçtaş yapı marketlerin yanısıra bayimiz olan mühendislik, tesisat-taahhüt, su arıtma firmaları tarafından da müşterilerine ulaştırılmaktadır. Procter&Gamble, Pakmaya, Erdemir Demir Çelik, Feniş, Diler Holding, Çemaş, Autoliv, Türkşeker, Gisaş, Dia Holding gibi önde gelen sanayi kuruluşlarından oluşan referanslarımızı ve uygulama görüntülerini bu bölümde görebilirsiniz.

Devamını Oku…

Ekosu nedir, ne değildir?

Ekosu, bir su arıtma cihazı değildir. Reçine, tuz, kimyasal maddeler veya filtre içermez, enerjiye ihtiyacı yoktur. Biyolojik arıtma sağlamaz. Mikrop öldürücü değildir. Suyun kirecini yok etmez, filtre etmez. Monte edildiği noktada, boru içerisine nüfuz eden yüksek yoğunluklu bir manyetik alan oluşturarak, buradan geçen kirecin fiziksel yapısını değiştirir ve kireci yüzeylere tutunamaz hale getirir. EKOSU aparatı, monte edildikten sonra hiç bir kimyasala ihtiyaç olmadan, enerji kullanmadan suyun içerisindeki kireç taşı oluşturan, borulara, kazanlara, çamaşır ve bulaşık makinelerinin metal aksamına, kombinize, kat kaloriferinize, sulama tesisatınıza, fıskiyelere, bitkilerin köklerine, saçınıza, vücudunuza, çamaşırlarınıza, bulaşıklarınıza, yıkadığınız otomobilinizin boyasına, sildiğiniz camlara, evye ve bataryalarınıza, kısacası suyun geçtiği ve temas ettiği tüm yüzeylere yapışan kirecin tutunmasını, yani yapışmasını önler. Kireç, su ile birlikte akar, gider. Kireç önlemede en etkili, pratik ve ekonomik yöntem olan EKOSU aparatlarının montajı da bir kaç dakikada yapılabilecek kadar kolaydır. Ustalık, alet ve özel beceri gerektirmez. Üstelik 6502 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanununun 56. maddesi uyarınca garanti belgelerinden bakanlık onayının kaldırıldığı 28.05.2014 tarihine kadar bakanlık onaylı garanti belgesi ile satılan tek ürün olan ürünümüz, bu tarihten sonra da 10 yıl üretici firma garantisi ve koşulsuz iade garantisi ile satılmakta ve sektörde 21. yılını doldurmuş bulunmaktadır.